O naszej firmie
Metalfusion - tworzymy dla pokoleń.

Pracownia jubilerska Metalfusion powstała w 2009 w Gdańsku.
Zajmujemy się projektowaniem i produkcją biżuterii srebrnej oraz złotej, także w połączeniu z kamieniami szlachetnymi.

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE
Firma METALFUSION została założona przez dwóch doświadczonych projektantów biżuterii: Adama Jabłonowskiego i Tomasza Stellera. Nasze wyroby tworzymy z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych-manualnych metod pracy, jak i przy użyciu bardzo zaawansowanych technologii.KREATYWNOŚĆ
Co kilka miesięcy wprowadzamy nowe kolekcje naszych wyrobów.
Tworzymy biżuterię w bardzo szerokim zakresie: począwszy od dewocjonaliów - pamiątek chrztu, poprzez złote obrączki i pierścionki zaręczynowe, ekskluzywną biżuterię z kamieniami szlachetnymi, a nawet nowoczesne gadżety dla korporacji i instytucji.

JAKOŚĆ
Czym jest dla nas jakość w jubilerstwie? Przede wszystkim dbałością o każdy pojedynczy detal!
To suma wszystkich detali decyduje o tym czy wyrób zachwyca swym blaskiem i precyzją wykonania. Z założenia nie zajmujemy się tanią biżuterią niskiej jakości, której jest coraz więcej na sklepowych półkach.

STYL
Samodzielnie projektujemy wszystkie nasze wyroby!
Sztuka jubilerska nie może funkcjonować w oderwaniu od innych dziedzin życia, szczególnie dzisiaj w tak bardzo zglobalizowanym świecie. Przy projektowaniu nowych kolekcji zwracamy uwagę na panujące trendy w modzie, mediach, a nawet architekturze i wzornictwie przemysłowym.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dbamy, aby każdy zamówiony u nas produkt lub usługa była zawsze najwyższej jakości.
Naszym priorytetem jest budowanie marki, której można zaufać, a co za tym idzie, satysfakcja naszych klientów ze współpracy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza pełną ofertą!

METALFUSION
Adam Jabłonowski & Tomasz Steller